Selfie çekmek için üretilen drone ile tanışın

0
288 Okunma
selfly drone

Selfie kültürünün ilerleyen teknoloji ve yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebilen akıllı telefonlarla iyice yerleşmesi üreticiler için yeni bir fikir doğurdu. Selfie’lerinizi drone ile çekebilmenizi sağlayan Selfly Drone tanıtıldı.

Bir grup arkadaşlarınızla birlikte uzun bir dağ tırmanışı yaptığınızı düşünün. Güneş, henüz batmamış. Gökyüzü hala parlak. Haliyle fotoğraf çekerek bulunduğunuz ortamı ve o anı ölümsüzleştirmek istediniz. Akıllı telefonunuzu çıkardınız ve kolunuzu uzatarak çekmek yerine, telefonunuzda takılı olan minik drone’u telefonunuzdan ayırdınız. Selfie çekme isteyen kullanıcılarının kollarıyla sınırlı kalmamaları için yüksek çözünürlükte selfie çekebilmelerini vaadeden Selfly drone geçtiğimiz günlerde tanıtıldı.

Selfielerinizi 14 metreye kadar çekebilirsiniz

selfly drone

AEE şirketinin yakın gelecekte piyasaya süreceği ve telefon kabına tutturabileceğiniz Selfly drone kamerası, video çekme özelliğinin de yanı sıra canlı yayın yapmanıza da olanak sağlıyor. 14 metreye kadar yükselebileceği belirtilen drone, 1080p ve 60fps kayıt yapabiliyor ve Sony’nin kamera sensörlerini kullanıyor. Kameranın tutturulduğu telefon kılıfının ise yarım inç kalınlığında olduğu belirtiliyor.

The Selfly’ın bahar aylarında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Fiyatının 130$ olacağı açıklanan cihaz, telefon kabı üzerinden şarj olanağı sağlamıyor. Şarj aletinin ayrıca satılacağı belirtilirken fiyatının ise 30$ olacağı bildiriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz