18 Ocak Pazartesi 2021

Merge, çiftlerin günlük işlerini kolaylaştıran uygulama


Uygulama mantığı ilişkilerde şeffalığı öne çıkarmaktadır ki bu herkesin en çok istediği konular arasında olmaktadır. Bu uygulama ile yetki verdiğiniz telefona bütün kayıtlarınız gönderilmektedir. Günlük işlerimizi yönetmemizi sağlayan bir çok uygulama var ancak bugün iOS uygulamalara yeni katılan ve özelikle de çiftleri yakından ilgilendirecek olan bir uygulama.

Merge, çiftlerin alış-veriş listelerini, günlük ev işlerini ve bütçelerini kendi özel ağları aracılığı ile koordine edip, yönetmelerini sağlıyor. Uygulama, ağ içindeki kişilerin oluşturacağı listelerle işlerini planlamalarını, iş dağılımı yapmalarını ve yönetmelerini kolaylaştırıyor.

Alınacakların listesini yapıyor

Merge’te, ev, alış-eriş, oylama ve ödeme olmak üzere dört farklı kategori var. Ev kategorisinde ev işleri planlanabilirken, alışveriş kategorisinde her türlü alınacakların listesi yapılabiliyor. Oldukça ilginç bir kategori olan oylamada karar verme süreçleri yönetiliyor. Son kategori ödemede ise kullanıcılar bütçelerini kontrol edebiliyorlar.

Merge, özellikle programları yoğun olan, ev içinde bile bazı dönemlerde birbirilerine görmeye fırsatı olmayan çiftler için harika bir iş paylaşım hatta iletişim aracı olabilir. Uygulama içinde kullanıcıların görevlerini unutmamalarını sağlayan destek “anımsatıcıiPhone ya da iPad ile de senkronize olabiliyor.

YAZAR: Gamze Deste Yegin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA 6 kadın karakter

Sevilen oyun GTA 6 karakterlerinden biri kadın olacak

Online oyun dünyasının sevilen isimlerinden GTA, kadınlar tarafından da heyecanla oynanıyor. Yeni versiyonu olarak beklenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir