18 Ağustos Perşembe 2022

Michael Kors akıllı saatini tanıttı


michael kors akıllı saat

Akıllı saatlerin ortaya çıkmasıyla artık geleneksel kol saatleri üreten şirketler de teknolojilerini bu değişimi yakalamak için kullanıyor. Moda dünyasından sonra teknoloji dünyasında da atılım yapan Michael Kors, ”Sofie Pavé” adını verdiği yeni akıllı saatini tanıttı.

Teknoloji ve modayı birleştirmeyi hedefleyen marka Sofie Pavé akıllı saat modeliyle elegant tarzından ödün vermeden, dokunmatik ekranıyla fonksiyonel özelliklerini birleştirmeyi amaçlıyor. Şimdilik sadece gümüş tonda paslanmaz çelik ile üretip piyasaya sürülen akıllı saat ile moda ile teknolojiyi birleştirmeyi seven kadınlar için güzel bir seçenek olabilir.

IOS ve Android uyumlu akıllı saat

michael kors akıllı saat

Android Wear™  teknolojisi tarafından geliştirilen saatler’in IOS ve Android uyumlu olduğu belirtilmektedir. Saat&Saat‘in yetkili Türkiye distribütörü Michael Kors saatlerinin bu modeli aynı zamanda 42mm kasa çapında olup, 1 ATM su basıncına dayanıklıdır. Google akıllı yardımı kullanan teknoloji ile aynı zamanda sesinizle Google uygulamanızı da aktive edebiliyorsunuz.

Piyasaya 1.990 TL fiyatıyla sürülen Micahel Kors akıllı saat’in sınırlı sayıda çıkarılacağı duyuruldu. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 18 Ağustos aktüel kataloğu PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 aktüel kataloğu bu hafta yine capcanlı. Her türden ürünün bulunduğu katalogda uygun fiyatlı teknolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.