Mini fotoğraf yazıcısı: HP Sprocret

1
765 Okunma

HP fotoğraf baskısı konusundaki en ilginç çözümlerinden biri olan cep boyutundaki fotoğraf yazıcı HP Sprocket’ın Türkiye satışı başladı. Avuç içine sığan boyutlarıyla taşınabilirliği artıran HP Sprocket, anılarınızı ölümsüzleştirmenin en kolay yollarından biri olarak öne çıkacağa benziyor.

5 x 7,6 cm boyutlarında fotoğraflar basabilen HP Sprocket, iOS ve Android uyumlu uygulamasıyla akıllı cihazınıza bağlanıyor. Mobil cihazınızda yer alan fotoğrafları düzenleyip, Sprocket’le tek tıkla basabiliyorsunuz. Sprocket’in kullandığı baskı kağıtlarının yapışkanlı arka yüzü sayesinde fotoğraflarınızı herhangi bir cisme de yapıştırma seçeneği de mevcut.

İki farklı renk seçeneği bulunuyor

HP ZINK fotoğraf kağıdı kullanan HP Sprocket’in iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Beyaz modelde pembe altın renkli vurgular yer alırken, siyah model gümüş detaylarla sade bir şıklık sunuyor. Türkiye’de satışa sunulan HP Sprocket 10 paket HP ZINK fotoğraf kağıdı ile geliyor.

HP Sprocket rahatlıkla taşınabilmesinin yanı sıra Bluetooth bağlantısı üzerinden akıllı telefonlardaki fotoğrafları hızlı biçimde basabilmesiyle dikkat çekiyor. Sprocket ile basılan fotoğraflara eğlenceli unsurlar da eklenebiliyor.Ürünün Türkiye satış fiyatı ise 500 TL. Her bir paketinde 20 kağıt bulunan HP ZINK fotoğraf kağıdı paketlerinin her birini ise 49 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz