21 Mart Perşembe 2019

Mobilyalar da artık teknolojiye ayak uyduruyor!


USB destekli mobilyalar

Teknolojik aletlerin kullanımının artması günlük hayatta kullandığımız birçok eşyanın tasarımın yeni değişikliklere yol açtı. Yeniliğe ayak uyduran mobilya markaları, artık yavaş yavaş tasarımlarına teknolojiyi de dahil etmeye başladı. USB destekli mobilyalar ile artık uzatma kablolara veda edebilirsiniz.

USB destekli mobilyalar ile uzatma kablolarından kurtulun!

Akıllı telefonlarımız şarjı bize gün boyunca eşlik edebilecek kadar güçlü değil. Tasarımda fark yaratan bu yenilik ile akşamları kanepenizde uzanırken herhangi bir uzatma kabloya ihtiyaç duymadan telefonunuzu şarj edebileceksiniz. Hem tasarımı hem de sunduğu kolaylık ile sizi memnun edecek USB destekli mobilyalar diğer mobilya üreticilerininde yakın zamanda ürünlerine dahil edeceği bir özellik.

Kelebek mobilya ve Vivense iki farklı ürününde bu teknolojiye yer vermiş. Bu gelişmeler henüz çok fazla çeşit ve marka tarafından kullanılmadığı için bu alandaki ürün yelpazesi oldukça dar. İki markaya ait ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Kelebek ILIA Köşe Takımı

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Vivense CARRERA köşe koltuk takımı

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

IKEA mobilyaları daha erişilebilir oluyor! 

Evler için sunduğu çözümlerle tüketiciler tarafından oldukça beğenilen IKEA, yeni çalışmasını başlattı. Şirket 3D baskı …

Bir Cevap Yazın