Moda devleri Android saatleri keşfediyor

0
258 Okunma

Çok kısa süre sonra, Android akıllı saatlerin sadece elektronik mağazalarında değil, AVM’lerin en lüks moda mağazalarında satılmaya başlandığına da tanık olabilir.

Dünyanın önemli moda devleri Movado, Hugo Boss ve Tommy Hilfiger, kendi Android saatlerini tasarlamak için harekete geçtiler. Android 2.0 işletim sistemine sahip olacak bu akıllı saatler ile kullanıcılar hem teknolojinin nimetlerinden yararlanacak hem de çok şık bir saatle tarzlarını tamamlayacaklar.

Lüks saatler tasarlamasıyla tanınan Movado Connect, henüz medyaya bir tasarım göstermiş olmasa da, sıradaki lüks saatlerinden birinin Android 2.0 olacağını duyurdu.

Aynı grup altında çalışan Hugo Boss ve Tommy Hilfiger da, kendi markalarını taşıyan Android 2.0’lı akıllı saat modellerini geliştirmek için Google ile işbirliği yaptıklarını duyurdular.

Elbette piyasada akıllı saat ve moda kavramlarını birleştiren tek firmalar bunlar olmayacak. Rakiplerinin mağazalarında akıllı saatlerin satılacağını fark eden diğer moda markalarının da sessiz sedasız, kendi akıllı saatleri için çalışmaya başladığı tahmin ediliyor. Bir diğer deyişle, yakında Mango’da, Zara’da veya diğer moda mağazalarında, çok şık ve göz alıcı akıllı saat modelleri ile karşılaşmamız şaşırtıcı olmayacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz