Modası geçmeyen otomobil: Yeni Beetle

1
900 Okunma

Sadece Volkswagen’in değil, dünyanın da en beğenilen otomobilleri arasında yer alan Beetle, yeni hatları ve 2017 tasarımıyla da büyük beğeni topluyor.

Volkswagen’in İkinci Dünya Savaşı yıllarında tasarladığı Beetle, o günden beri popülaritesini kaybetmedi.

Yuvarlak hatları ve keskin ayrıntılarıyla modası geçmeyen bir ikon olmaya devam eden Yeni Beetle, şimdi şehir sokaklarında bütün bakışları üstüne çekiyor.

Yeni Beetle, Style ve Design olmak üzere iki donanım seviyesiyle sunuluyor. Her iki donanım seviyesinde de temel konfor öğelerinin tümü standart olarak bulunuyor. Design donanım seviyesinde gösterge paneli, direksiyon dekorları ve kapılardaki ayrıntıların araç gövde renginde sunulmasıyla birlikte yenilenen koltuk döşemelerinin şıklığı, Yeni Beetle’ı daha da çekici hale getiriyor. Design donanım seviyesinden itibaren standart olarak sunulan LED stop lambaları ve her zevke uygun jant seçenekleriyle de ilk bakışta herkesi etkilemeyi başarıyor.

Yeni Beetle, bugüne kadar sunduğu geniş kişiselleştirme seçenekleri ile yıllardır, bireyselliğin de simgesi olarak tanımlanıyor. İç ve dış tasarımında kullanılan canlı renkler, yükselen ekipman seviyesi ve renkli kişiselleştirme seçenekleriyle Yeni Beetle tasarımını geçmişten, eğlence sistemlerini ise geleceğin teknolojilerinden alıyor.

Style donanım seviyesiyle 5” renkli dokunmatik ekranlı “Composition Colour” bilgi ve eğlence sistemi, Design donanım seviyesiyle ise 6,5” renkli dokunmatik ekranlı “Composition Media” bilgi ve eğlence sistemi standart olarak sunuluyor. “Composition Media” bilgi ve eğlence sistemi ile birlikte opsiyonel olarak sunulan App-Connect sayesinde; MirrorLink, Apple CarPlay ve Android Auto yazılımları ile akıllı telefonlar ile medya sistemi entegre halde çalışabiliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz