Evcil hayvan besleyenler için Kärcher KB 5

0
727 Okunma
Kärcher KB 5
Kärcher KB 5

Kärcher yeni kablosuz şarjlı süpürgesi KB 5’i, pratik kullanımla profesyonel temizlik arayanların beğenisine sunuyor. Ergonomik ve hafif tasarımıyla evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilen Kärcher KB 5 şarjlı süpürge, evinde evcil hayvanlarıyla tüy problemi yaşayanlar için sunduğu temizlik performansıyla mükemmel hijyen sağlıyor.

Bazı önyargılarımız evcil hayvan beslememize engel olabiliyor. Özellikle çocuklu aileler bu konuda hassas. Yeni teknolojiler sayesinde bu önyargılarımızdan kurtulmak mümkün. Bu teknolojilerden bir yenisi de alman markası Kärcher’in KB 5 adlı modeli. KB 5 ile ilgili detaylar haberimizde.

Kärcher, yeni kablosuz şarjlı süpürgesi Kärcher KB 5’i tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Ergonomik tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyan şarjlı süpürge Kärcher KB 5, 30 dakikalık pil ömrüyle de dikkat çekiyor. Kärcher KB 5, çok yönlü, dönebilen fırçası ve manevra yapabilir süpürme kenarı sayesinde en ulaşılmaz köşelerde bile kusursuz temizlik sağlıyor.

Kärcher KB 5 her an kullanıma hazır

Kablosuz özelliği ve ince hatlı şekli sayesinde evin her bölgesinde yer kaplamadan saklanabilen Kärcher KB 5, düz yüzeylerin yanı sıra manevra özelliği sayesinde merdivenlerde de üstün performans sergiliyor. Her zemine uyum sağlayabilen dönebilen fırçası ve süpürme kenarı sayesinde profesyonel temizliğin tüm imkanlarını evlere taşıyan Kärcher KB 5, topladığı bütün kirleri atık kabında biriktiriyor. Atık kabı dolduğunda, tek bir hareketle kolayca yerinden çıkarılabiliyor ve kirle temas etmeden temizleme kolaylığı sunuyor. Özellikle evinde evcil hayvan besleyenler için pratik yönleriyle ön plana çıkan Kärcher KB 5, evcil hayvanlardan dökülen tüyleri de anında ve kolayca temizleyebiliyor. Aynı zamanda kablosuz olma özelliği, ince ve hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilmesi ile ihtiyaç duyulan her an kullanıma hazır.

Kärcher KB 5 teknik özellikleri

Sert zemin üzerinde 30 dakika çalışma süresi sağlayan Kärcher, 210 mm çalışma genişliğine sahip ve 370 ml atık depo kapasitesi mevcut. Tasarımı ve kullanım kolaylığıyla da dikkat çeken bu ürün kadınların gözdesi olacak gibi görünüyor.

Evcil hayvanlarınızla özgürce yaşayabilmeniz için geliştirilmiş bu ürün, artık evinizde evcil hayvan besleme konusundaki önyargılarınızı kaldıracak gibi görünüyor. Kärcher ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz