16 Ağustos Salı 2022

Müzikli diş fırçası Benjamin Brush ile eğlenceyi yakalayın

Diş fırçası artık müzikle bir hale geldi ve bu durum en çok çocukları sevindirdi. Müzikli diş fırçası sayesinde çocuklar diş fırçalama alışkanlığını kazandılar.


Ağız bakımı ve diş sağlığı hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Ancak günde iki kere ve en az 2 dakika boyunca diş fırçalama zorunluluğu çocuklar için pek de çekici bir eylem değil. BleepBleeps bu işi müzikle çözmeyi amaçlamış. Su geçirmez bir hoparlörle gelen Benjamin Brush, mobil uygulaması aracılığıyla kontrol edilebiliyor.

Çocukların diş fırçalama alışkanlığı elde edebilmeleri için geliştirilen akıllı fırçalara bir yenisi daha eklendi. BleepBleeps’in geliştirdiği Benjamin Brush, işin içine biraz müzik katıyor.

Geniş bir müzik kütüphanesine sahiptir

Dilediğiniz müziği seçip diş fırçalama eylemine geçiş yapabiliyorsunuz. Müzikleri ise ne yazık ki BleepBleeps Music Store’dan seçebiliyorsunuz.

Benjamin Brush sadece küçük çocukları hedef alan bir ürün de değil üstelik. Değiştirilebilir fırça başı tasarımıyla gelen Benjamin Brush, genç ve yetişkinler için ikinci bir fırça alternatifi sunmayı ihmal etmiyor. Benjamin Brush’ı USB kablo ile şarj etmek mümkün.

Kickstarter projesi olarak sunulan Benjamin Brush hedeflediği desteğe ulaşmış durumda. Akıllı diş fırçası Kickstarter üzerinden 55 dolara  satılıyor. Benjamin Brush’ın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR: Gamze Deste Yegin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir! 2

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir!

Müzik beyin sağlığı için oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Ruha etki eden şarkılar sayesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.