22 Temmuz Pazartesi 2019

Netflix Homecoming ile sınırlı kalmayacak!


Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’nin Coachella belgeseli, Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre, Beyonce ve Netflix işbirliği bununla sınırlı kalmayacak. İkili 60 milyon dolarlık üç proje anlaşması imzaladı. Bu aslında çok büyük bir rakam. Ancak, Netflix daha önce de benzer işbirliklerine imza atmıştı. Netflix Homecoming belgeselinin yanına yeni programlar da ekleyecek.

Aslında HBO da bu belgeselin peşindeydi. Ancak, Netflix Homecoming için çok projeli bir anlaşma teklif edip bütçeyi de ona göre tutunca HBO rekabetten çekildi. İlerleyen zamanda Beyonce’un iki programını daha Netflix’te göreceğiz. Ancak bunun için bir süre beklemek gerekiyor olabilir.

Dijital yayıncılık için bu adımların oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. İzleyicileri yalnızca dizi ya da filmlerle değil, dünyaca ünlü isimlerin belgeselleriyle kendine çekmeye çalışan Netflix, ilerleyen zamanda hangi ünlüler işbirlikleri yapacak? Zaman içinde göreceğiz.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung AddWash kurutmalı çamaşır makinesi ile 2 hafta

Teknoloji evdeki yaşantımızı da baştan aşağı değiştiriyor. Uzun yıllardır hayatımızda olan çamaşır makineleri, teknolojiyle birlikte …

Bir Cevap Yazın