8 Mayıs Cumartesi 2021

Netflix’in yeni yerli dizisi Fatma yayınlandı


Popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix‘in yeni Türk yapımı dizisi Fatma yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken yeni dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor.

Fatma dizisinin konusu nedir?

Sıradan bir temizlikçi olan Fatma’nın kocası Zafer, hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantıları bu cinayeti öğrenir. Fatma ise hayatta kalmak için cinayet işlemeye devam eder. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel hâline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

Netflix’in yeni dizisi Fatma’nın oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Mustafa Tonak, Şehsuvar Aktaş, Umut Kurt, Sabahattin Yakut, Ecem Uzun ve daha bir çok ünlü isim yer alıyor.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bill Gates ve eşi Melinda Gates boşanıyor

Microsoft‘un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates boşanma kararı aldı. Bill Gates, 27 yıllık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir