26 Ekim Salı 2021

Netflix, yeni yerli dizisi Fatma’nın fragmanını yayınladı


Popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, yeni Türk yapımı dizisi Fatma’nın ilk fragmanı yayınlandı. Oyuncuları ve senaryosuyla dikkat çeken yeni dizinin detaylarına bir göz atalım.

27 Nisan’da yayında

Başrolünde Burcu Biricik‘in yer aldığı Fatma dizisi, 27 Nisan 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik’in yanı sıra Uğur Yücel, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve daha bir çok ünlü isim yer alıyor. Dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Netflix nisan ayı içerik listesi

Fatma dizisinin konusu nedir?

Sıradan bir temizlikçi olan Fatma’nın kocası Zafer, hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantıları bu cinayeti öğrenir. Fatma ise hayatta kalmak için cinayet işlemeye devam eder. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel hâline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NFT dünyasına bir ünlü isim daha katıldı

NFT çılgınlığının tüm hızıyla devam ettiği şu günlerde sanat ve gösteri dünyasından pek çok ismin NFT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir