28 Kasım Pazar 2021

Netflix, yeni yerli filmi Kin’in ilk fragmanını yayınladı


Dünyanın en popüler dizi ve film platformu Netflix, yeni yapımlarını izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Türk yapımları tüm dünyada oldukça ilgi gören platform bugün Yılmaz Erdoğan’ın başrolde olduğu Kin isimli filmin fragmanını yayınladı.

8 Ekim’de yayında

BKM Film tarafından çekilen Kin, polisiye türünde oldukça iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. 8 Ekim’de yayınlanacak filmde Ahmet Mümtaz Taylan,  Rüzgar Aksoy ve Cem Yiğit Üzümoğlu Yılmaz Erdoğan’a eşlik edecek.

Filmin konusu ise şu şekilde; “Başmüfettiş Harun, mesleğindeki en büyük ödülü alır ve ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi olacağından emin olan Harun, o gece eve giderken taksi şoförünün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler.

Ertesi sabah bu cinayet davası polise ulaşır ve Harun işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir şeyin içine çeker. Kinheyecan verici hikayesiyle size suç, suçluluk ve masumiyetin ne olduğunu sorgulatıyor.”

Netflix, ünlü yıldızları bir araya getirdiği filmin ilk fragmanını yayınladı

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

atatürk

Hatıralarınızı canlandıracak Atatürk temalı 5 Film

10 Kasım, Mustafa Kemal Atatürk‘ü saygı ve özlem ile andığımız gün. Bugün içinde burukluğu yaşayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir