17 Kasım Cuma 2017

Nike teknolojiyi kullanarak sizi rahat ettirmeyi başarıyor

Ayak sağlığına önem veren Nike, özel teknolojiler üreterek ayaklarımızın sağlıklı kalması konusunda uğraşlar vermektedir. Teknolojinin gelişmesi markaların pazarlama stratejisinde sağlığı ön plana çıkarmamıza neden oldu.


Teknolojinin gelişmesi ve artık dünyanın değişmesiyle birlikte sağlıksal anlamda değişiklikler herkesi şaşırtmaya başladı. Sağlık deyince akla ilk gelen şeylerden birisi elbette ayakkabıdır ve ayakkabı deyince Nike akla gelen ilk markalar arasındadır. Ürettiği ayakkabı teknolojiler ile insanlara ayakkabı satmayı başaran ve  yılların eskitemediği ayakkabı tasarımlarına sahip olan Nike teknolojiyi kullanarak sizi rahat ettirmeye çalışıyor. Özellikle son yıllardır oldukça büyük hayallerle ürettiği bir teknoloji olan AirMax satışlarında istenilen başarı yakalanamıyor. Herkes artık farklı teknolojilere ait hiç duyulmamış markaları tercih edebiliyorlar.

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN BİLE CEBİMİZDEN PARA ÇIKMIYOR

Alt geçitte yada herhangi bir spotçudan 50 yada 100 liraya ayakkabı alırken tereddüt etmiyoruz ama artık öyle bir hale geldik ki hayatta kalabilmemiz için en önemli organımız olan ayak sağlığımız için bile para harcamıyoruz. Özellikle sigara içenler aylık 500 liraya yakın sigara parası veriyorlar ama 300 liralık bir ayakkabıya asla para vermeyeceklerini söylüyorlar. İşte bu durum sonucunda ayak ile ilgili sorunlar meydana çıkıyor ve bazı markalar ülkemize girmek istemiyorlar.

NİKE SÜREKLİ SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ ÇIKARIYOR

Sağlığımızı düşünen bir firmaya para verirken kesinlikle tereddüt etmemiz gerekiyor çünkü onlara verdiğimiz para karlarının büyük bir payı bile olsa sağlığımız için çalışıyorlar. Özellikle Nike markası adı altında birçok ayak uzmanın çalıştığını düşünüyoruz ki bu yüzden ayak sağlığımızı onlara emanet ediyoruz. Üstelik Nike sadece ayakkabı teknolojisinde değil birçok spor malzemesinde aktif olarak teknolojilerini pazara sürmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arzum Shake'N Take Blender

Arzum Shake’N Take Blender Satışı Başladı

Arzum marka Blender ile artık çok daha lezzetli Shake hazırlayabileceksiniz. Hem çocuklarınız için hem de kendiniz için çeşitli meyvelerden kendinize bir karışım hazırlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın