12 Ağustos Cuma 2022

Yeni Android tasarımını gören küçük dilini yutacak

Sanal dünyanın en çok kullanılan sistemleri arasında gelen Android işletim sistemi gün geçtikçe güzelleşiyor ve gelişiyor. İnsanların hayatlarını kolaylaştıracak en güzel uygulamalar ve güncellemeler yapılmaktadır.


Android geliştiricileri tarafından yapılan yazılımlar ve uygulamalar sayesinde hayat her geçen gün daha kolaylaşıyor ve hızlanıyor. Gelişen Android ile birlikte yazılım geliştiricileri yeni yeni uygulamalar yapıp bunlara biz kullanıcılara sunmaktadır. Çoğu uygulama hayatımızı gerçek anlamda kolaylaştırırken çoğu uygulama ise de hayatımızı neşelendirmektedir.

YENİ ANDROİD TASARIMIYLA KARŞI KARŞIYA KALACAĞIZ

Her geçen gün yenisi eklenen Android işletim sistemi serilerinden son yazılımlarında bir çok geliştirme ve iyileştirme yapılmıştır. Bu haber ise Android kullanıcıları tarafından çok sevilmek ile birlikte iyi bir şekilde de tercih edilmektedir. Günümüzün yarısından fazlasını mobil cihazlar ile geçirdiğimizden bu yazılım ve güncelleştirmelerin hayatımız açısından ciddi ve güzel bir yere sahiptir. Gelen bilgilere göre yeni Android sisteminde köklü değişiklikler olacak ve tasarım anlamında büyük yenilikler bizi bekliyor.

MOBİL İŞLETİM SİSTEMLERİ HAYATIMIZI KOLAYLAŞTIRIYOR

Hayatımızı kolaylaştırmak üzere icat edilen bu yazılımlar sayesinde kendi işimizi bile bu yazılımlar sayesinde çok kısa bir süre zarfında halledebiliyor ve bunu sadece çok kısa bir zamanda yapabiliyoruz. Hal böyle olunca mobil sistem yazılımcıları ve yazılım geliştiricilere ciddi bir iş düşüyor. Bunun sayesinde hayatımız daha da çok kolaylaşıyor, genişliyor ve hızlanıyor. Bankada yapacağınız bir işi bile artık mobil cihazlarınız sayesinde çok kısa bir sürede kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Bunların olması ciddi anlamda hayatımız açısından çok önemli bir yere sahiptir ve neredeyse olmazsa olmazlar arasında yer alıyor diyebiliriz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.