24 Haziran Pazar 2018

Not almak için Evernote yeter


İş dünyasının en sevdiği not alma uygulaması Evernote, aynı zamanda kişisel ajanda olarak her bireyin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Alışveriş listelerinizi hazırlayabileceğiniz, yemek tariflerini hızlıca not alabileceğiniz, internette bulduğunuz fotoğraf ve metinleri tek tıkla kaydedip not haline getirebileceğiniz ve sonra rahatça izleyebileceğiniz, aldığınız notların üzerine elle çizimler ekleyebileceğiniz Evernote uygulaması, ücretsiz olmasıyla da büyük beğeni topluyor.

Aynı zamanda bulut üzerinde çalışan Evernote, bu sayede, notlarınızı her cihazınızdan senkronize etmenize de imkan tanıyor. Uygulamayı masaüstü bilgisayarınıza veya notebook cihazınıza, tarayıcı eklentisi olarak kurmanız da mümkün.

Sesli not alma, video kayıt yapabilme, fotoğraf ekleme gibi yeteneklerle daha da zenginleşen uygulama dünyanın en çok kullanılan not alma uygulaması olduğunu da hatırlamak lazım.

Hayatınızı organize etmek, mobil cihazınızı gerçek anlamda bir asistan olarak kullanmak, hem işinizde, hem de evinizde ve sosyal hayatınızda, notlarınızı düzene sokma ihtiyacı için Evernote mutlaka denenmesi gereken bir uygulama.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uber ve sarhoş yolcuları tespit eden yeni AI teknolojisi!

Uber, sarhoş yolcuları tespit edecek AI teknolojisinin patentini aldı. Patent, anarmol davranan yolcuları tespit etmek için makine …

Bir Cevap Yazın