Not almak için Evernote yeter

0
489 Okunma

İş dünyasının en sevdiği not alma uygulaması Evernote, aynı zamanda kişisel ajanda olarak her bireyin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Alışveriş listelerinizi hazırlayabileceğiniz, yemek tariflerini hızlıca not alabileceğiniz, internette bulduğunuz fotoğraf ve metinleri tek tıkla kaydedip not haline getirebileceğiniz ve sonra rahatça izleyebileceğiniz, aldığınız notların üzerine elle çizimler ekleyebileceğiniz Evernote uygulaması, ücretsiz olmasıyla da büyük beğeni topluyor.

Aynı zamanda bulut üzerinde çalışan Evernote, bu sayede, notlarınızı her cihazınızdan senkronize etmenize de imkan tanıyor. Uygulamayı masaüstü bilgisayarınıza veya notebook cihazınıza, tarayıcı eklentisi olarak kurmanız da mümkün.

Sesli not alma, video kayıt yapabilme, fotoğraf ekleme gibi yeteneklerle daha da zenginleşen uygulama dünyanın en çok kullanılan not alma uygulaması olduğunu da hatırlamak lazım.

Hayatınızı organize etmek, mobil cihazınızı gerçek anlamda bir asistan olarak kullanmak, hem işinizde, hem de evinizde ve sosyal hayatınızda, notlarınızı düzene sokma ihtiyacı için Evernote mutlaka denenmesi gereken bir uygulama.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz