16 Ağustos Salı 2022

Volvo, 2018 model V90 ile kadınları büyülüyor


Aile arabası denildiğine akla ilk gelen isimlerden olan Volvo, hem annelerin hem de babaların hayatını kolaylaştıran SW modellerinden en çok tutulanı, V90’nın 2018 modelini medyaya tanıttı. Alışılmış güçlü ve fonksiyonel SW tasarımlı V90’ı daha güçlü, daha hızlı, daha teknolojik ve daha zarif hale getiren Volvo, her zaman olduğu gibi güvenlikten ödün vermeyen katı kurallarını da V90’a uygulamış.

Çok güçlü ve darbelere dayanıklı bir kasa üzerine inşa edilen Volvo araçlarında olduğu gibi yeni Volvo V90’da tüm öncelik, aracın içindeki aileyi korumak olarak öne çıkıyor. Bunu sadece çarpışma anında çarpışma şiddetini emen araç tasarımı ile değil, çarpışmayı önleyen akıllı sensör teknolojileriyle de yapıyor. Yoldaki engelleri, çarpışma risklerini görerek alarm veren ve gerekirse fren yapan Volvo V90, güvenliğin yanında konforuyla da hayran bırakıyor. İşte, 2018’de karşımıza çıkacak yeni V90’ın etkileyici görselleri.

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Mercedes EQC kullandım

Mercedes-Benz’in yeni EQ markasının altında tanıtılan ilk otomobili EQC, Türkiye’de 2020 yılı sonunda satışa sunulmuştu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.