8 Ağustos Pazartesi 2022

Peaky Blinders 6. sezon yayın tarihi belli oldu


Netflix’in sevilen dizilerinden Peaky Blinders‘ın yeni sezonu dizi hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Yayınlanacak 6. sezonu ile final yapacak olan yapım için Netflix Türkiye duyuru yaptı. Bu duyuru ile Peaky Blinders 6. sezon yayın tarihi belli oldu.

Peaky Blinders final sezonu 10 Haziran’da

Birinci Dünya Savaşı sonrasında Birmingham‘da bulunan bir çetenin hikayesini anlatan Peaky Blinders’ın 6. sezon tarihi Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesaplarında paylaşıldı. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi 10 Haziran’da izleyici karşısına çıkacak.

peaky-blinders-6-sezon-yayin-tarihi-belli-oldu-1

Yönetmen Steven Knight 6. sezon için “Bu sezonun en iyi sezon olacağına inanıyoruz ve harika hayranlarımızın buna bayılacağından eminiz. Seri sona yaklaştıkça hikaye farklı bir biçimde devam ediyor.” ifadesinde bulundu. Dizi 27 Şubat’ta BBC’de yayınlanmaya başladı. Bölümler yine haftalık olarak izleyici karşısına çıkıyor. Bu sezonun ardından dizinin final yapacağı ancak ilerleyen dönemde bir filmi geleceği de açıklanmıştı.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.