24 Ocak Cuma 2020

Pepapp daha da akıllanacak


Kadınların dijital asistanı olma hedefiyle kullanıma sunulan Pepapp, yapay zeka ve makine öğrenimi ile kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarına özel tavsiyeler vermeyi planlıyor. Son günlerin tartışma konusu olan yapay zeka ve makine öğrenimini kullanmayı hedefleyen Pepapp, kullanıcılarının özel günlerini önceden tahmin edip, onların kişilik özelliklerine göre yorum ve tavsiyelerde bulunacak. Uygulama, bu tip yorumları zaten yapıyordu. Fakat uygulama, yorum ve tavsiyeleri makine öğrenimi altyapısı ile güçlendirip yapay zeka ile daha üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca bu sayede üyelerinin uygulama ile etkileşimine bakarak alışkanlık ve beğenileri yönünde yorumlar ile tavsiyeler üretmeyi planlıyor.

 

Hamile kalmak isteyenlere yardımcı oluyor

Pepapp, verdiği tavsiyelerle hamile kalmak isteyen kadınlara yol gösteriyor. İstenmeyen gebelikleri de engelleyen uygulama, kadınları yönlendiriyor. Ayrıca uygulama içinde yer alan Pepzine bölümünde yaşama dair keyifli ve bilgilendirici makaleler kadınlara sunuluyor. Yemek tarifleri, bakım tüyoları, kendini iyi hissetmenin püf noktaları ve daha fazlası bu bölümde yer alıyor.

Pepapp’ı indirmek isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

iOS: http://bit.ly/letspepapp

Android: http://bit.ly/letspepappandroid

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter Android kullanıcıları için güncelleme uyarısı

ShiftDelete.Net‘in haberine göre; Twitter, hem Android hem de iOS platformunda yayınladığı güncellemelerle mobil kullanıcılarının uygulamayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir