Philips Avent Hızlı Biberon Isıtıcısı

0
325 Okunma

Yeni annelerin sütlerini saklamaları çok sık görülen bir uygulamadır. Buzdolabında üç güne kadar saklanabilen anne sütünü bebeğe vermeden önce vücut sıcaklığına kadar tekrar ısıtmak gerekir ancak bunu normal ısıtma kaynakları ile sağlamak çok zordur. Buzdolabında soğumuş sütü bir kaba alıp ocakta ısıtarak doğru dereceyi yakalamak imkansıza yakın bir uğraştır.

Bebeklerin vücudu ise birkaç derecelik ısı farklarına karşı çok duyarlıdır. Henüz çok savunmasız bir durumda olan bu narin bedeni, vücut ısısındaki anne sütüyle beslemek gerekir.

Philips’in yeni Avent Hızlı Biberon Isıtıcısı bu amaçla üretilmiş ve annelerin hayatını çok kolaylaştıran bir cihaz.

cam biberona yerleştirdiğiniz sütü, ısıtıcının içinde, homojen şekilde tüm yüzeylerden eşit oranda ısıtarak, tam istediğiniz dereceye hızlıca ulaştırabilir ve bebeğinizi hemen doyurmaya başlayabilirsiniz. Buzlukta saklanmış ve donmuş olan sütü çözme özelliği de olan biberon ısıtıcısı aynı zamanda sütten sonra başlanılan bebek mamalarını ısıtmak için de kullanılabilir. Dolayısıyla Avent Hızlı Biberon Isıtıcısı bebeğin doğumundan, 3-4 yaşına kadar geçecek sürede, rahatça kullanılabilir ve önemli bir ihtiyacı karşılamış olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz