13 Ağustos Cumartesi 2022

Philips HR1398 mutfak robotu


Philips’in güçlü doğrayıcısı ile yemek, baharat, salça hazırlamak kolaylaşıyor; soğan doğramak kabus olmaktan çıkıyor.

Evde sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlamayı kim istemez?

Ancak sert ve kabuklu yiyecekleri hazırlamak, soğan ve sarımsak doğramak, karmaşık tarifleri uygulamak bazen yemek yapma hevesini kaçırabiliyor. Oysa mutfakların pratik yardımcısı Philips Doğrayıcı, sebzeleri, sert kuru yemişleri, kokusuyla korkutan ama vazgeçemediğimiz yiyecekleri hazırlarken hız kazandırıyor; zamanınız size kalıyor.

Philips Doğrayıcı, karışık çeşnileri, baharatları ve sosları tek bir düğme ile saniyeler içinde sağlıklı ve lezzetli sofralarla buluşturuyor. 4 bıçağıyla tüm malzemeleri hızlı ve eşit bir şekilde doğrayan Philips HR1398, el hüneriyle yarışan karışımları zahmetsizce hazırlayabiliyor. 1,5 litrelik geniş ve dayanıklı plastik haznesi salça, domates sosu ve tarhana gibi geleneksel yiyecekleri hazırlamayı kolaylaştırıyor.

Parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilen Philips Doğrayıcı, 500 Watt güçlü motoru ile sos ve çorba hazırlarken de kolaylık sağlıyor. Philips HR1398; 169,99 TL’den satışa sunuluyor.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.