Hayvan dostlarını sevindiren teknoloji

0
146 Okunma

Philips, Marathon Ultimate Serisinde yer alan FC 9923/07 ile hayvan dostlarını sevindiriyor. Özel olarak tasarlanan Super Turbo Fırça, evcil hayvan tüylerini etkili bir şekilde toplarken, FC 9923/07’nin sahip olduğu Hepa 13 filtre alerjenleri yüzde 99,95 oranında temizliyor.

Evcil hayvanlara sahip olanların en büyük sıkıntılarından biri olan tüy sorunu… Evlerinde temizliğe özen gösteren, aynı zamanda evcil hayvanlarından da vazgeçmek istemeyenler, Philips’in FC 9923/07 süpürgesi ile hem temiz bir yuvaya hem de temiz bir havaya kavuşuyor.

Sahip olduğu Super Turbo Fırçası ile hayvan severlere konfor sağlayan Marathon Ultimate FC 9923/07’nin Alerji Araştırma Vakfı Avrupa Merkezi (ECARF) onaylı 2 adet HEPA 13 filtresi bulunuyor.

Philips Maraton Ultimate, tozu ve havayı en etkili şekilde ayırarak, evcil hayvan tüyleri, böcekler veya polenden kaynaklanan alerjen maddeleri %99,95 oranında temizleme özelliğine sahip. FC 9923/07, hayvan dostlarımızı taradıktan sonra oluşan yoğun tüy topaklarını bile hızlı ve kolay bir şekilde haznesine hapsetiyor; kullanıcılarına daha kaliteli bir yaşam alanı sağlıyor.

Tüyler anında haznede…

Tüylerin süpürge içinde dağılmasını ve havada asılı kalmasını önleyerek haznenin dibine çökmesini sağlayan Nano Clean Teknolojisi, haznenin boşaltılması esnasında evde toz bulutu oluşmasına ve temizlenen havanın yeniden alerjenlerle dolmasına engel oluyor.

Philips Marathon Ultimate FC9923/07’nin tavsiye edilen satış fiyatı: 1.599,99 TL+KDV

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz