Philips ProMix blender raflarda yerini aldı

0
336 Okunma

Mutfaklara sağlık ve mutluluk, Philips’in patentli özel teknolojileriyle donatılan yepyeni serisi ProMix El Blenderı ile geliyor. Teknolojiyle bezenen bu ürün mutfakta kadınların yardımcısı olacak gibi görünüyor.

Biz kadınlar mutfakta zaman geçirmeyi çok severiz. Özellikle yemek yapmak çoğu kadın için bir hobi. Mutfakta yardımcımız olan elektrikli aletler hayatımızı kolaylaştırıyor ve lezzetli yemekler yapma konusunda bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Özellikle mutfak için geliştirilen teknolojiler yemek yaparken zaman konusunda bize oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.

Mutfağınızda her daim güzel yemekler

Philips, sağlıklı ve besleyici yiyecekler hazırlarken tariflerini geliştirmek isteyenleri yepyeni bir seri ile tanıştırıyor. Philips Promix El Blenderı, mutfak meziyetlerini göstermek ve hem modern hem de geleneksel tariflerle sofralarını lezzetli yiyeceklerle donatmak isteyenlerin favorisi olmaya aday. Doğrama, çırpma, karıştırma ve daha birçok fonksiyonu tek üründe buluşturan Philips, çorbadan sosa, kekten salataya tüm sofranın hazırlanmasında yardıma koşuyor.

Philips ProMix teknik özellikleri

700 watt güçlü motoru ve dokunmaya duyarlı hız ayarı sunan ‘Speedtouch’ teknolojisi ile tek tuşla en sert yiyeceklerin parçalanmasını kolaylaştıran ürün mutfaklarda hayatı kolaylaştırıyor. ProMix El Blenderı, patentli özel üçgen başlığı sayesinde yiyeceklerin akışını düzenleyerek geride topak bırakmayan performansıyla fark yaratıyor. Serinin üyelerinden HR2645/70 ise püre ve mama yapma aparatı ile ebeveynler ve yiyeceklerini özel garnitürlerle servis etmek isteyenler için ideal.

Promix El Blenderları kullanım kolaylığı ve sıçratmayan tasarımı ile de öne çıkıyor. Böylece sofralarını zahmetsizce hazırlayanların zamanı kendilerine ve sevdiklerine kalıyor. Ergonomik tasarımı ve sıçrama önleyici başlık tasarımı sayesinde yiyecekleri hazırlarken kolaylık sağlayan ProMix El Blenderı’nın başlıkları tek tuşla çıkıyor ve makinede yıkanabiliyor.

Mutfak için geliştirilen teknolojik aletler kadınların günlük hayatında kendilerine daha çok zaman ayırmasına da sebep oluyor. Zamandan tasarruf ettiren bu ürünler kadınlar tarafından çok sevildi. Ev elektroniğinde vazgeçilmez ürünlerden el blenderı, Philips’in yeni teknolojisi ProMix ile buluştu.

Nisan ayı itibariyle raflarda yerini alacak olan Philips ProMix El Blenderları, HR2645/70 399.99 TL, HR2644/40 ise 379.99 TL tavsiye edilen perakende fiyatı ile görücüye çıkıyor.

Philips ProMix el blenderı ve daha fazla ürün için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz