Pratik sahur sofrası menüsü nasıl hazırlanır?

0
805 Okunma
pratik sahur menüsü
pratik sahur menüsü

Sahur sofralarının vazgeçilmezi tost ve çay ikilisi, Bosch’un Teaxx TTA2010 çay makinesi ve Toastexx TFB4402V tost makinesi ile kolayca hazırlanıyor.

Sahur menüsünün vazgeçilmez ikilisi tost ve çay, hem pratik hem de lezzetli. Kolayca hazırlanabilen bu ikili, hem zamanınızdan tasarruf ettiriyor hem de doyuruyor. Bosch Ev Aletleri ürünlerinden çay ve tost makineleri, sahur sofralarını hafif ve sağlıklı kahvaltılıklarla donatmak isteyenlerin en büyük yardımcısı oluyor. Ramazan boyunca hem iftarda hem sahurda sağlıklı ve hafif beslenmek isteyenler için oldukça pratik bir seçenek sunan Bosch çay ve tost makinesi, pratik lezzetler sunuyor.

Modern tasarımı ve şık görünüme sahip Bosch Toastexx TFB4402V, bulaşık makinesinde yıkanabilen eğimli ızgara plakaları ile tost, ızgara ve pişirme işlemleri çok pratik hale geliyor. Tost makinesi eğimli plakaları ile pizza dilimi ya da kanepe gibi aperatifleri ısıtırken de büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıma hazır olduğunu haber veren gösterge ışığı sayesinde, doğru zamanda ve sıcaklıkta pişirme imkânı sunuyor.

Bosch Teaxx TTA2010 çay makinesinin sunduğu kolaylıklar sayesinde ise sadece tek tuşa basarak porselen demlik lezzetinde, sahurluklara eşlik eden çay keyfi yaşanıyor. Su seviye göstergeli şeffaf su ısıtıcısı ile kişi sayısına göre çay hazırlanabilen çay makinesi, tek elle kolayca açılabilen kapaklı cam sürahisi ile servis sırasında pratiklik sağlıyor. Bosch Toastexx TFB4402V 245 TL, Bosch Teaxx TTA2010 ise 165 TL indirimli fiyatıyla satılıyor.

Bosch Toastexx TFB4402V tost makinesini satın almak için buraya, Bosch Teaxx TTA2010 çay makinesini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz