Saç düzleştirirken kırılma derdine son veren teknoloji

0
606 Okunma
Philips BHS675/00 saç düzleştirici
Philips BHS675/00 saç düzleştirici

Sağlıklı saçlar kadınlar için güzelliğin ilk adımlarından birini oluşturuyor. Yaz aylarında deniz ve havuz suyundan yıpranan saçlar ise ekstra bakıma ve ilgiye ihtiyaç duyuyor. Kırıkların önüne geçmek için özel olarak tasarlanan UniTemp Sensöre sahip olan Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, yüzde 95’e kadar kırılmaları önlüyor; yaz gecelerine ışıltılı geçiş başlıyor.

Tatil için ideal ürün 

Kadınların mutluluk formülleri arasında ilk sıralarda bakımlı saçlar geliyor. Sıcak yaz günlerinde, detaylı bir bakıma ihtiyaç duyan saçlar için yüzde 95’e kadar kırılmaları önleyen Philips Kırık Önleyici Saç Düzleştirici BHS675/00, tatil valizlerinde yerini alacak.

Kırıkların önüne geçmek için özel olarak tasarlanan UniTemp Sensör’e sahip olan BHS675/00, uygulama sırasında plaka sıcaklığının düşmesine engel olarak saçların tekrar tekrar sıcaklığa maruz kalmasını önlüyor.

Yüksek tekn0loji, kusursuz deneyim

Hızlı ısınma süresi ile 30 saniye içinde kullanıma hazır olan BHS675/00 Saç düzleştiricinin 11 farklı sıcaklık ayarı bulunuyor. 105 milimetrelik ekstra uzun plakaları ile hızlı ve kolay düzleştirme sağlıyor ve keratin katkılı koruyucu seramik kaplamalar saçları besliyor.

İyon teknolojisi ile elektriklenmelerin önüne geçen BHS675/00, güvenli kullanım için otomatik kapanma sistemi ile de “düzleştiriciyi fişte mi unuttum?” derdini ortadan kaldırıyor.

Siz de tatil valizinizde hayatınızı kolaylaştıracak fonksiyonel bir düzleştiriciye ihtiyaç duyuyorsanız Philips BHS675/00 Saç Düzleştirici 284,99 TL + KDV önerilen perakende fiyatı ile satışa sunuluyor.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi veya ürünü satın almak için http://www.philips.com.tr/c-p/BHS675_00/straightcare-vivid-ends-duezlestirici  adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz