14 Ağustos Pazar 2022

Prime’dan kat kat yaz indirimi


Yenilenen yüzü ile Türk Telekom Prime, müşterilerine kat kat indirim ve ayrıcalık sunuyor. Türk Telekom Prime müşterileri, Bodrum ve Çeşme’nin popüler plaj giriş ve konaklama hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabiliyor. Prime müşterileri, Bodrum’da Xbeach ve Kumm Beach, Çeşme’de Spiaggia Grande, Fly-inn Beach ve Madeo Beach girişlerinde 50 indirim imkanı buluyor. Çeşme Before Sunset’te ise pazartesi – perşembe günleri arasında yüzde 50 indirimle tatilin tadını çıkarıyor.

Türk Telekom Prime müşterilerini konaklamada da indirimler bekliyor. Bodrum’da Kuum Otel ve Bella Sombra Otel konaklamalarında yüzde 10 indirim uygulanıyor. Çeşme’de Before Sunset Bungalows’da hafta içi konaklamalarında yüzde 25 indirim, hafta sonu konaklamalarında ise yüzde 10 indirim yapılıyor.

Prime müşterileri, Türk Telekom Prime Lounge’da ikram edilen frozen ile serinlerken, ücretsiz Gopro kiralaması da yapabiliyor.

Prime ile spor ve SPA keyfi

Prime, Dalyan Club’tan alınacak tenis eğitimlerinde yüzde 25 indirim imkanı sunuyor. Primelılar Dalyan Club’ta yüzde 50 indirimli havuz keyfi yaşıyor.

Türk Telekom Prime müşterileri, Hillside Beach Club Sanda Spa’da yüzde 10 indirimli hizmet alıyor. Hillside City Club spor üyeliklerinde ise yüzde 20 indirimle formlarını korumaya devam ediyorlar. Primelılar, Etiler ve İstinye’deki Sanda Spa’da yüzde 15 indirimden de yararlanabiliyor.

Primelılara özel yıldızların altında açık hava sineması

Türk Telekom Prime müşterileri, Dalyan Club’ta ve Four Seasons Bosphorus’ta her hafta güncel filmlerle, yıldızların altında açık hava sineması keyfi yapıyor.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon irobot

Amazon’dan büyük yatırım. iRobot satın alındı!

Tüm dünyanın e-ticaret merkezi haline gelen Amazon, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de dahil olmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.