Profilo Kurumax Gıda Kurutucusu

1
834 Okunma
Profilo Kurumax gıda kurutucu

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yenilenen Kurumax ürünü ile yaz aylarında annelerin mutfaklarına yardıma koşuyor. Profilo tüketicilerinin en sevdikleri ürünlerden biri olan Kurumax Gıda Kurutucusu yenilenen tasarımı ve geliştirilen özellikleri ile sağlıklı lezzetler üretmeye devam ediyor.

Profilo Kurumax ister çilek ister şeftali ister patlıcan ister domates, tüm meyve ve sebzeleri kısa zamanda kurutarak ailece keyifle yenecek yiyecekler hazırlıyor. Kuru meyve ve sebzeler ile hazırlanan birbirinden güzel ve farklı tatlar Kurumax ile kolayca hazırlanıyor. Üstelik evde tarhana kurutmanın da tam mevsimi gelmişken, yeni Kurumax bu ihtiyaca da fazlasıyla cevap veriyor.

Yenilenen Profilo Kurumax Gıda Kurutucusu elektronik kontrolü, zamanlayıcı ayarı, 11 litrelik kapasitesi, 4 adet üst üste konabilir saklaması kolay hazneleri, 2 farklı kurutma sıcaklığı (42-60 ͦC) ve otomatik kapanma özellikleri ile sağlıklı ve pratik lezzetler hazırlıyor.

1 Yorum

  1. Bu urun pahali. Cok daha ucuz yontem var. Asmak en ucuz yontem bence. Siz de oyle yapin. Bos yere para vermeye gerek yok. Guneste kurutun yada, yada ruzgarda. Hem dogal kuruyunca tadi cok guzel oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz