SELPHY CP1300 ile baskıya maliyetsiz çözüm geldi

0
482 Okunma

Canon Europe, bir duyuruyla birlikte herkesin merakla beklediği ve şirketlerin ihtiyacı olan ultra kompakt yazıcısı SELPHY CP 1300 modelini tanıttı. Bu model herkes tarafından beğenildiği için bizde bu yazıcıyı haberlerimize taşıma imkanı bulduk. Fotoğraf stüdyosunda basılmış gibi kaliteli fotoğraflarla anıları ölümsüz kılmak için tasarlanan SELPHY CP1300 yazıcının özellikleri saymakla bitmez ama yine de haberimizde bazılarını konu edineceğiniz. Kullanıcıların akıllı telefonları veya fotoğraf makinelerinden bağlanarak doğrudan baskı almalarına da olanak tanınan bu yazıcının özellikle fotoğraf stüdyolarında tercih edilebileceği biliniyor.

Her anı yakalanan bebekler, en güzel selfieler ve mutlu anların tamamı cep telefonlarının hafızalarında ya da bilgisayarlarda bastırılmayı bekliyor. Çekilen fotoğraf sayısı arttıkça fotoğraf stüdyosuna gidip bastırma fikri ertelendikçe erteleniyor. Canon SELPHY CP 1300 yazıcı bu önemli ihtiyaç için size yardımcı olmayı amaçlıyor. Yeni şık yazıcı kullanıcıların evlerinde veya dışarıdayken, istedikleri her yerden dahili Wi-Fi bağlantısını kullanarak fotoğraf baskısı almalarını sağlıyor.

CANON YİNE DÜNYAYI ŞAŞIRTAN TEKNOLOJİ ÜRETTİ!

Kullanımı kolay olan bu oldukça maliyetli bir fiyata satılması beklenen yazıcı, size pek çok sonlandırma özelliğiyle birlikte 8,1 cm eğilebilir LCD ekranı sayesinde rahat izleme ve boyut seçeneği sunuyor. Boya Uçunmalı baskı teknolojisinin kullanıldığı SELPHY CP 1300’de aklınıza gelebilecek her türlü özellik çok rahat bir şekilde kombine edilebiliyor. Aklınıza gelebilecek her rengin yaklaşık 256 gölge tonunu basabilir, bunun sonucunda da kullanılabilecek renk olasılığını toplamda 16,3 milyona kadar çıkarak baskılarda canlı, gerçek yaşamdakine benzer tonlamalar elde edilebilir.

SELPHY CP 1300

Tek bir tuş dokunuşuyla, kağıt veya mürekkep değiştirmeye gerek kalmadan, parlak veya yarı mat baskı sonlandırma seçenekleri arasından seçim yaparak sizde hayal ettiğiniz kalitede fotoğraf baskıları yapabilirsiniz. Bu sadece fotoğraflar için değil aynı zamanda önemli sunum dosyaları içinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Kullanıcılar sadece 47 saniye içinde yıllarca solmadan korunabilen, kahve damlalarına ve parmak izlerine karşı dayanıklı, sanki stüdyoda basılmış gibi fotoğrafları ellerinde tutabilirler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz