17 Nisan Cumartesi 2021

Razer’dan dikkat çeken 1 Nisan şakası


Genellikle fare, klavye, kulaklık, dizüstü bilgisayar gibi oyuncu odaklı cihaz ve ekipmanlar ile tanınan Razer, ilginç bir girişim gerçekleştirdi. Firma bu kez bir saç boyası geliştirdi. Şaşkınlıkla karşılanan olayın 1 Nisan şakası olduğu ortaya çıktı. İşte detaylar:

Gökkuşağı saçlar

Razer, Rapunzel Chroma ismli bir saç boyası duyurdu. Üstelik bu boya için bir reklam filmi hazırladı. Oyuncu odaklı cihaz ve ekipmanlar ile tanınan markanın, saç boyası tanıtmasının ardından herkesin aklında şu soru oluştu; “Razer neden saç boyası yaptı?”. Merak edilen soru nihayet cevap buldu ve Razer’ın saç boyası geliştirmesinin tamamen 1 Nisan şakasından ibaret olduğu ortaya çıktı.

Razer fiziksel olarak bir saç boyası üretmedi. Ancak kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratmak istemeyen firma, bunun için bir Instagram filtresi yayınladı. Eğlence amaçlı gerçekleştirilen bu çalışmanın gelecekte kullanılabilir olacağı düşünülmekte. Son olarak Razer’in Instagram efektini  bağlantıya tıklayarak deneyebilirsiniz.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Taşınabilir disk alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Taşınabilir disk bildiğimiz üzere çokça tercih edilen uzun süreli depolama birimlerinden biridir. Aile fotoğrafları, önemli belgeler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir