Razer Power Bank

1
325 Okunma

Şarj sorunu dijital dünyanın en büyük problemi. Hem mobil bir hayat yaşarken hem de elektrikle çalışan mobil cihazlarımızı sürekli çalışır halde tutmak için her an elektriğe ihtiyaç duyabiliyoruz. Önemli bir iş için laptop’umuzla çalışırken veya önemli bir görüşme için telefonumuzu açtığımızda şarjımızın bitmesi kadar kötü bir sürpriz olamaz.

Razer şimdi Power Bank ürünü ile bu soruna güçlü bir çözüm üretmeyi hedefliyor. Razer’ın Power Bank’ı aynı anda laptop’ınız da, mobil cihazlarınızı da şarj edebilecek kadar güçlü bir kapasiteye sahip.

12,800 mAh kapasiteye sahip batarya ile laptop’ınızın çalışma süresini neredeyse iki katına çıkartabilir, telefon veya tabletlerinizi ise iki üç gün daha prize takmadan çalıştırabilirsiniz.

Razer Blade Stealth Ultrabook veya uyumlu USB-C dizüstü bilgisayarların şarjsız kalmamasını sağlayacak Razer Power Bank çift USB Type-A portu ve bir USB-C portuna sahip. Bu sayede aynı anda üç mobil cihazın bile şarj olması sağlanabiliyor.

Çantanıza hatta cebinize sığacak boyutlarda olan cihaz, 335 gram ağırlığa ve 125.8 mm x 78.2 mm x 23.4 mm boyutlarına sahip. Kasası ise alüminyum olan cihaz ayrıca son derece şık. Ürünün fiyatıysa 149.99 dolar.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz