Siemens Ankastre ürünleri

0
1.137 Okunma

Ankastre mutfak ürünleri, tüm kadınların hayalidir. Mutfakları hem şık gösteren hem de yer tasarrufu sağlarken fonksiyonellik de sağlayan ankastre ürünler, normal beyaz eşya ürünlerine oranla daha yüksek fiyatlı gibi görünse de aslında kazandırdığı faydaları göze alınca daha avantajlıdır.

Ankastre ürünlerin seçimi ise ayrıca özen gerektirir. Dünya çapında önemlir bir üretici olan Siemens’ın ankastre serileri de Türkiye’de en çok ilgi gören ürünlerin başında geliyor.

Ocak, fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, davlunmaz gibi klasik ankastre ürünlerin yanında, mikrodalga fırın, su sebili, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi ürünleri de ankastre olarak sunan Siemens bir evin tüm beyaz eşya ihityacını ankastre olarak temin edebiliyor.

Türkiye’de 170’dan fazla ankastre ürün çeşidi bulunan markanın son ürünlerinden biri de, geniş ailelerin ihtiyaçları düşünülerek oluşturulmuş geniş bir buzdolabı olan Siemens KF91NPJ10N Paslanmaz Çelik Buzdolabı. İki kapılı bu buzdolabının üzerinde bir de su sebili bulunuyor. Alt kısmında ise geniş bir buzluk bölümü var.

445 litre soğutma, 191 litre de buzluk hacmi bulunan buzdolabı, kalabalık ailelerin mutfak ihtiyaçları için fazlasıyla yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz