25 Haziran Salı 2019

Saç Düğümlerinizin Anahtarı Remington Tangled 2 Smooth


Remington Tangled 2 Smooth

Geleneksel taraklar, karmaşık ve dolaşan saçlarınızı açmak için yeterli olmaz. açmaya çalışırken hem canınızı yanabilir hemde ek malzemeler kullanmanız gerekebilir. Dünyanın önde gelen kişisel bakım ürünleri markası Remington, elektrikli saç açıcı tarak Tangled 2 Smooth ile karmaşık ve dolaşan saç krizine son veriyor. 

Tangled 2 Smooth ile Çabuk Dolaşan ve Taramakta Zorlanılan Saçlara Son!

 

Remington, dolaşmış saçlarınızı kısa sürede ve acısız açmanıza yardımcı olurken bir yanda da daha bakımlı ve yumuşak saçlara ulaşmanıza yardımcı oluyor.  Saçınızı tararken oluşan ağrıları tamamen ortadan kaldıran Tangled 2 Smooth, dolanan saçlarınızla mücadele ederken, sizi kolayca pürüzsüz ve tel tel açılan saçlara kavuşturuyor. Pilli kullanımı ile kolay ve güvenli bir kullanım sunan bu tarak; ıslak, nemli veya kuru saçlarda kolayca kullanılabiliyor. Her saç tipine uyumlu yapısı ve koruyucu kılıfıyla gittiğiniz her yerde sizlerle olacak.

Çocuklar için özel olarak üretilen mor renk seçeneği ile artık çocuklarınızın saçlarını açmak acı veren bir rutinden, keyifli bir ritüel haline gelecek!

Remington Tangled 2 Smooth Satış Fiyatı ise 199.90 TL. 

YAZAR: Ayşenur Ünsal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft çocuklara kendi Windows 10 PC’lerini kurduruyor

Kendin yap (DIY) bilgisayar kitleri, teknolojiyi merak eden çocuklar için mükemmel ve kodlamaya da hafif …

Bir Cevap Yazın