4 Haziran Perşembe 2020

Saçları uçuran kurutma makinesi Dyson HD0-1 Supersonic!


Saç kurutma makineleri çok yönlü olmaları sebebiyle hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Duştan sonra yalnızca saçımızı kurutmakla kalmayan bu makineler aynı zamanda saçımıza farklı şekiller verme konusunda da bizim en büyük yardımcılarımızdan biri. Saç kurutma makineleri saçı düzleştirebilir ya da hacim kazandırabilir. Bunlar için uzun süre kuaförde bekleme derdinizi ortadan kaldırır.

Bu saç kurutma makineleri arasında dikkat çeken isimlerden biri de Dyson HD0-1 Supersonic. Fiyat etiketi çoğu saç kurutma makinesinden çok daha yüksek olan Dyson HD0-1 Supersonic’de hava sıcaklığını saniyede 20 kez izleyebilen bir mikroişlemci bulunuyor. Bu sayede saç kurutma işlemi 2 dakika içinde tamamlanabiliyor. Aynı zamanda bu kadar hızlı çalışmasına rağmen saça hasar vermediği söyleniyor. 

Tasarımı ile de oldukça dikkat çeken Dyson HD0-1 Supersonic performansı ile kullanıcısını üzmüyor. Ancak ürünün yaklaşık 4 bin TL’lik civarında bir fiyat etiketi olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Soğuk buhar makinesi Feellife nebulizatör elimizde!

Pembe TV olarak hayatımızı kolaylaştıran teknolojileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kez konuğumuz Feelife nebulizatör. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir