18 Ağustos Perşembe 2022

Sağlıklı yaşamın Twitter rehberi


Sürekli mobil olduğumuz, etrafımızda olan biteni çoğunlukla telefonlardan veya tabletlerden öğrendiğimiz şu günlerde, sağlıklı yaşam için son gelişmeleri ve tüyoları Twitter’dan takip etmek mümkün. Sık sık su içmemiz gerektiğini takip ettiğimiz kişilerin bir Tweet’iyle hatırlayabildiğimiz gibi, sıcak yaz günlerinde ne yersek daha tok ve hafif hissedeceğimizi, ne yaparsak stresli ve sıcak zamanlarda rahatlayıp motive olacağımızı öğrenebileceğimiz pek çok Twitter hesabı var. Twitter’da hem konusunda uzman diyetisyenler hem de sağlıklı yaşamı teşvik edip kendi yaşamlarıyla da örnek olan ünlüler aracılığıyla kendinize rehber bir rota çizebilirsiniz.

Son zamanlarda sağlıklı yaşamları ve spor salonlarını sık sık ziyaret etmeleriyle de öne çıkan ünlülerden Kardashian Kardeşler, fit oluşları ve sağlık önerileriyle takip edilmesinde fayda olan hesapların belki de başında geliyor. İşte, sizin için mercek altına aldığımız diğer hesaplar…

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 18 Ağustos aktüel kataloğu PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 aktüel kataloğu bu hafta yine capcanlı. Her türden ürünün bulunduğu katalogda uygun fiyatlı teknolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.