LG G6 indirimli fiyat seçeneğiyle satışta

0
261 Okunma

LG Electronics Türkiye, LG OLED TV modelleri ve TWINWash™ çamaşır makinesi alan kullanıcılarına, LG G6 alımlarında geçerli olmak üzere 2 bin TL’ye kadar indirim seçeneği sunuyor. LG Electronics Türkiye; düzenlediği kampanya 24 Temmuz – 6 Ağustos 2017 tarihleri arasını kapsıyor. LG Electronics Türkiye, garantili olan, OLED TV modelleri ve TWINWash™ çamaşır makinesi alan tüketicilerine sadece LG Premium mağazalarından LG G6 alımlarında geçerli olmak üzere 20 bin TL’ye varan alışverişlerde 1000 TL, 20 bin TL ve üzerindeki alışverişlerde 2 bin TL’lik hediye çeki veriyor. Kampanya kapsamında kazanılan hediye çeki 30 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılabilecek. Kampanyaya katılmak için www.g6kazandiriyor.com adresindeki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gerekiyor.

LG G6

LG G6‘da hem standart hem de geniş açılı kamera özelliği bulunuyor. Bu özellik, fotoğrafta görünmek için yer değiştirmenin veya yan yana sıkışarak poz vermenin önüne geçiyor. Ayrıca LG G6, IP68 sınıfı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

TWINWash™ Sistem

LG’nin yeni yıkama ve kurutma makinesi ikilisi ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. İki farklı çamaşır grubunun eşzamanlı olarak yıkanmasına izin veren LG TWINWash™, evdeki ihtiyaçları karşılamak için gereken yıkama süresini önemli ölçüde kısaltıyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük boyutlu çamaşır yükünü üstlenirken, TWINWash™ Mini ise farklı bir yıkama döngüsü yürütmek üzere bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Bu ekstra yıkama bölmesi kullanıcılara tam bir yıkama yükü birikinceye kadar beklemek zorunda kalmadan daha küçük boyutlu yükleri yıkama olanağı sunuyor. TWINWash™ Mini bölmesi, iç çamaşırı veya bebek kıyafetleri gibi narin ve özel ürünler için yıkama seçeneği de sunuyor.

LG OLED TV’ler

Dünyada Dolby Atmos özelliğine sahip ilk televizyon olan 2017 LG OLED TV modelleri, Dolby Vision HDR, Milyar Renk, Sonsuz Kontrast gibi görüntü özelliklerini ileri ses teknolojisi ile birlikte sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz