Samsung AddWash çamaşır makinesi

0
746 Okunma
Samsung AddWash çamaşır makinesi
Samsung AddWash çamaşır makinesi

Ev hanımlarının gözdesi, temizlikte olmazsa olmaz çamaşır makinelerinden bir yenisi Samsung AddWash çamaşır makinesi, yepyeni teknolojisi ve dikkat çeken tasarımıyla kadınların büyük beğenisini topluyor.

Çamaşır makineleri, diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi gün geçtikçe daha teknolojik oluyor. Bu çamaşır makinesi adeta teknoloji şöleni yaşatacak. Son teknoloji olan bu ürün pratikliği seven ve kendine zaman harcamak isteyen kadınlar için biçilmiş kaftan desek abartmış olmayız. Samsung AddWash çamaşır makinesi, kullanım kolaylığı, tasarımı, teknolojisi  ve teknik özellikleriyle piyasaya iddialı bir giriş yaptı. Sevdiklerinize daha çok zaman, ev işlerine daha az zaman harcamak istiyorsanız bu çamaşır makinesine göz atmanızda fayda var.  Samsung AddWash çamaşır makinesi  ile ilgili detaylı özellikleri sizler için kaleme aldık.

Samsung AddWash teknik özellikleri

12 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahip Samsung AddWash, A+++ enerji verimliliği sağlıyor. Yıllık 141 kWh enerji tüketimi ve yıllık su tüketimi ise 11 700 L. Ayrıa köpük teknolojisine de sahip. Samsung AddWash ile ilgili diğer önemli özellikler de şöyle;

AddWash teknolojisi: Çamaşırlarınızı yıkamaya başladınız ve yıkamanız gereken unuttuğunuz bir kıyafetiniz oldu AddWash özelliği sayesinde çamaşırınızı kolay şekilde yerleştirip yıkamaya devam edebilirsiniz.

Eco Bubble teknolojisi:  Bu teknoloji sayesinde çamaşırlarınızı düşük sıcaklıkta yıkayıp güçlü temizlik sağlayabilirsiniz. Kullandığınız deterjan hızlıca köpüğe dönüşür ve hızlıca çamaşırlarınıza nüfuz eder. Bu sayede çamaşırlarınız kirlerinden hızlıca arınır ve çamaşırınızın kumaşını koruyarak yüksek verimlilikte enerji tasarrufu sağlar.

Buble Soak teknolojisi: Bir düğmeye dokunuşla, Bubble Soak teknolojisi çok çeşitli ısrarcı lekeleri çıkartır. Çamaşırlar tamamen köpük içinde ıslatılarak lekelerin yumuşaması ve etkin bir şekilde çıkması sağlanır.

İnverter motor teknolojisi: Dijital İnverter Motor üstün enerji verimliliği, minimal ses ve uzun ömürlü performans sağlar. Daha sessiz ve daha güçlü performansa rağmen bir Evrensel Motora göre daha az enerji tüketimi sağlayan güçlü mıknatıslar kullanır. Ayrıca fırça kullanımını ortadan kaldırarak olağanüstü dayanıklılık sağlar. 10 yıllık garanti ile desteklenmiştir.

Akıllı kontrol teknolojisi: Akıllı Kontrol otomatik hata izleme sistemi problemleri algılar ve tanımlar. Bir akıllı telefon uygulaması yardımı ile problemlerin kolaylıkla düzeltilmesini sağlar. Size vakitten tasarruf sağlarken servis çağırma zahmetinden de kurtarır.

Samsung AddWash çamaşır makineleri ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz