Kendi müzik kulaklığınızı oluşturun!

0
159 Okunma

2015 yılında başarılı bir Kickstarter projesiyle, müzik tutkunlarına kendi kulaklığını oluşturma imkanı sunan Print+3Dörtgen aracılığıyla artık Türkiye’de. Tamamen kişiselleştirilebilir bir kulaklık üretmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan proje, kullanıcılara teknik olarak ihtiyaç duyabileceği tüm parçaları sunuyor; gövde için de 3D yazıcıda basılabilir bir model veriyordu.

40 mm‘lik sürücüler, sürücüleri oturtmak için özel contalar, kulak pedleri, kafa pedi ve bir adet de ses kablosu kitin içinde yer alırken, kulaklığın ana tasarımını sunulanlar arasından seçiyor ve yazıcıda bastırabiliyorsunuz. Sonuç olarak oldukça uygun fiyata, tamamen kendi başınıza ürettiğiniz bir kulaklığa sahip olmak mümkün oluyordu.

7 farklı gövde tasarımı sunuyor

3Dörtgen bu hem eğlenceli hem de eğitici olan projeyi Türkiye’ye getirdi. Tek yapmanız gereken Print+’ın resmi sitesinde yer alan yedi farklı gövde tasarımından birini seçmek. Print+ kiti 3Dörtgen’in sitesinde 189 TL fiyatla satışta. 189 TL’lik paketin DIY kit olduğunu belirtelim. Yani bu paket içinde 3D baskı olarak gövde yer almıyor. Sadece ihtiyacınız olan diğer parçalara sahip olabiliyorsunuz.

Bu seti almanız durumunda dilediğiniz gövde tasarımını kendi 3D yazıcınızda basmanız gerekiyor. Eğer kulaklığı kendiniz yapmak istemiyor, hazır gelsin istiyorsanız 294 TL‘ye “Full Set”i satın alabilirsiniz. 3Dörtgen’in Print+ sipariş sayfasına buradan ulaşabilir. Print+’ın sunduğu 7 farklı gövde modelinden birini buradan seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz