Samsung ev sinema ses sistemini tek bir cihazda topluyor

0
594 Okunma
Samsung HW-MS650 ses sistemi
Samsung HW-MS650 ses sistemi

Ev sinema sistemlerinin birçok farklı özellikle bize geldiği bu zamanda Samsung Electronic şık tasarımı ve bütün ses sistemini tek bir platformda topladığı yeni ürünü ile göz dolduruyor. Türkiye’de yeni satışa çıkarılan Samsung HW-MS650 Sound+ soundbar, harici bir subwoofer’a gerek kalmaksızın güçlü bir bas kalitesi sağlıyor.  

Küçük boyutuna nazaran tek bir gövdeden bütün bir ses sisteminin kalitesini sunan Sound+, ayrıca bütün odayı doldurabilecek kadar güçlü bir bas sesi verebiliyor. Bu kadar özelliği bünyesinde barındırırken maksimum ses kalitesiyle en düşük frekans aralıklarında bile duyabilmenizi sağlarken, bozuk sesi minimuma indiriyor.

Şık tasarımlı Sound+ ses sistemi farklı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Sağlam gövdesiyle istediğiniz yere monte edilebilirken maksimum verimlilikte kullanım sağlarken çok hoparlörlü kontrol teknolojisi ile dikkat çekiyor. Türkiye’de henüz satışa çıkan cihaz, gri ve siyah olarak tüketicilerin beğenisine sunuldu. Cihazın tavsiye edilen satış fiyatı ise 1599 TL olarak belirlendi.

Sound+ Ses Sistemi Özellikleri

Set Boyutu 1,060 x 76 (78) x 130.5

9 adet entegre hoparlör

Entegre merkezi hoparlör

Gürültü örtme özelliği

Çoklu hoparlör kontrol teknolojisi

Geniş ses kapsamı

HD Audio özelliği

Müzik aktarım hizmeti (Wi-Fi / Bluetooth)

4K Geçiş

Smart Sound Mode, akıllı ses modu

Tek kumanda

Kablosuz Arka Hoparlör Seti (SWA – 9000S) ile uyumlu sistemi ve Kablosuz Audio

Kolaj montaj

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz