6 Haziran Cumartesi 2020

Samsung Galaxy Fit-e sessizce satışa çıktı


Geçen şubat ayında düzenlenen Unpacked 2019 etkinliğinde Samsung akıllı telefon ailesinin yeni modelleri tanıtıldı. S10, S10+ ve S10e modellerinin görücüye çıktığı etkinlikte Samsung Galaxy Fit-e de duyuruldu. Aradan geçen ayların ardından akıllı bileklik sessiz sedasız satışa çıktı.

Samsung Galaxy Fit-e markanın internet sitesi üzerinden satışa çıktı. Ön siparişe açılan telefonun 40 euroluk fiyat etiketine sahip olduğu görüldü. Akıllı bileklik ABD’de de 21 Mayıs’ta satışa çıkacak. Ülkemizde için ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Giriş seviyesi fitness bilekliği olarak tanımlanan bileklikte PMOLED ekran kullanılıyor. NFC, 5 ATM su geçirmezlik ve bir haftalık pil ömrüyle dikkat çeken bileklik 40.2 x 16 milimetre ölçülerinde ve 15 gram ağırlığında.

Kalp atış sensörü ve ivmeölçer bulunan akıllı bileklik esasında Galaxy Watch Active ile benzer sensörlere sahip diyebiliriz. Kullanıcısının egzersiz programını ölçen bileklik aynı zamanda uyku ve stres durumunu da takip ediyor. Akıllı telefon ile bağlantı kurulabilen bileklik sayesinde bildirimleri görmek mümkün.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Plus-bts-koleksiyonu.jpg

Samsung Galaxy S20 Plus: Özel BTS koleksiyonu

Sınırlı üretim ile karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy S20 Plus BTS koleksiyonu oldukça ses getirecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir