31 Mayıs Pazar 2020

Samsung Galaxy Fold: Hem telefon hem tablet


Uzun zamandır beklenen katlanabilir telefonlara Samsung yorumu sonunda geldi. #Unpacked2019 etkinliğinde yeni S10 ailesinin yanında Samsung Galaxy Fold modelini de tanıtan şirket, telefonun özelliklerini teknoloji severlerle paylaştı.

Normalde 4.6 inç boyutunda bir ekrana sahip olan Galaxy Fold modelinin alıştığımız telefonlardan farklı bazı özellikleri var. Örneğin, tıpkı bir kitap gibi açılan telefon açıldıktan sonra 7.3 inç boyutunda bir tablet gibi kullanılabiliyor. Telefonda toplamda 3 ekran görev alıyor. Samsung Galaxy Fold açık halde kullanılırken aynı anda üç uygulama kullanmaya izin veriyor. Bu sayede telefonundan verimlilik arayan kullanıcıların yüzünü güldürecek diyebiliriz. Daha öncesinde hem telefon hem de tablet kullananlar bu telefona geçtikten sonra tabletine veda edebilir.

Samsung Galaxy Fold daha önce görülmemiş bir kamera ekibiyle geliyor. Arkasında üç kamera bulunan telefonun içinde de üç kamera var! Toplamda altı kameralık bir ekip.

512 GB depolama alanına sahip olan Galaxy Fold, ülkemize yılın ikinci çeyreğinde gelebilir. Akıllı telefonun fiyatı ise 1980 dolar.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ultraviyole ışığı ile el dezenfekte etmek

Ultraviyole ışığı ile el dezenfekte etmek tehlikeli mi?

Corona virüsü sonrası daha görünür hale gelen el dezenfektanları bu süreçte birçok çeşidi ile karşımıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir