25 Ocak Salı 2022

Samsung Galaxy S10 alana bir hediye de Youtube’dan!


Samsung ve Spotify arasındaki işbirliğinin bir meyvesi olarak Samsung Galaxy S10 alana 6 ay boyunca ücretsiz olarak Spotify Premium kullanabiliyor. Şimdi yeni bir hediye de Youtube cephesinden geldi. Yeni akıllı telefon sahipleri 4 ay boyunca Youtube Premium hizmetinden ücretsiz faydalanabilecek. 

Yeni kampanya 29 Şubat 2020’den önce Samsung Galaxy cihazı satın alanlar için geçerli. Ayrıca kampanya kapsamında Samsung Galaxy Tab S5 modeli de bulunuyor. Ancak Tab S5 sahiplerinin ücretsiz kullanım süresi yalnızca 2 ay.

Her iki teklif de Youtube Premium’un olduğu ülkelerde geçerli. Ülkemizde henüz bu özellik kullanılmadığı için ne yazıkki biz bu kampanyadan faydalanamıyoruz. 

Youtube Premium aboneliği nedir?

Youtube Premium aboneliği ile videolar reklamsız bir şekilde izlenebiliyor. Ayrıca bu abonelik sayesinde Youtube orijinal içeriklerine de ulaşılabiliyor. Youtube’u arka planda çalıştırmak için de Youtube Premium abonesi olmak gerekiyor. Çevrimdışı indirme özelliği de bulunan Premium sayesinde internetin olmadığı zamanlarda bile içerikleri izlemek mümkün. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro tanıtıldı! İşte özellikler

2022 yılının amiral gemileri ortaya çıkmaya başladı. Türkiye’de de resmi olarak yer alan OnePlus yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir