18 Haziran Salı 2019

Samsung Galaxy S10 Instagram modu!


Akıllı telefon dünyasına iddialı bir giriş yapan Samsung Galaxy S10 ailesi iddiasını mobil uygulama tarafında da göstermeye hazırlanıyor. Samsung, Galaxy S10’un yerleşik kamera uygulamasına Instagram modu eklemek için Instagram ile bir ortaklığa imza attı.

Telefonun yerleşik kamera uygulamasında bulunan panorama ve profesyonel çekim gibi modlarının yanında Instagram modu da bulunuyor. Bu sayede Samsung Galaxy S10 ile en iyi Instagram deneyimi yaşatan telefon olmayı hedefliyor. Bu mod sayesinde Instagram düzenleme araçları, etiketleri ya da çıkartmaları hızlıca kullanılabiliyor.

Samsung Galaxy S10 Instagram modunu Unpacked etkinliğinde Samsung Ürün Müdürü Adam Mosseri denedi. Mosseri sahneden çektiği fotoğrafı hızlıca paylaştı.

Samsung ayrıca diğer uygulamalar içinden çekilen fotoğrafların, telefonun kendi kamera uygulamasından çekilmiş kadar kaliteli görüntü vereceğinin sözünü verdi.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 13 kamera için önemli bir özellik sunacak!

WWDC 19 ile iOS 13 tanıtıldı. iOS 13’ün sunulan özelliklerinin yanında, kesin olmayan özellikleri de sızmaya ve netleşmeye devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın