20 Eylül Cuma 2019

Sosyal medya platformu Peach hayırsever arıyor!


Bundan yaklaşık üç yıl önce Vine kurucusu tarafından yeni bir sosyal ağ geliştirilmişti: Peach. Çağımızın vazgeçilmezi haline gelen uygulamalar arasında kendine bir yer yaratmak isteyen sosyal medya platformu Peach ne yazıkki pek istediğini bulamadı.

Facebook, Instagram ve Twitter karışımı bir uygulama olan Peach üzerinden fotoğraf, video ya da GIF paylaşılabiliyordu. Şu sıralar şirket yeniden canlanmak için kendine bir hayırsever aradığını Twitter üzerinden duyurarak gündeme geldi. Hem destek ekibi hem de sunucu masrafları için yılda en az 20 bin dolarlık bir organizasyon çağrısında bulunan Peach için henüz bir yatırımcı bulunmadı.

Sosyal medya platformu Peach operasyonlarını kim üstlenecek henüz bilinmiyor. Ancak yatırımcının bir süre hayır kurumu gibi davranması ve şirketin büyümemesini göze alması gerektiğini söyleyebiliriz. İşte bu yüzden ona yatırımcıdan ziyade hayırsever diyoruz.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şu an Netflix’teki en iyi 5 filmi listeledik!

Netflix, yayın platformu üzerinden binlerce film (ve TV şovu) sunmaktadır. Dönüm noktası hizmeti önerileriyle şaşırtıcı derecede …

Bir Cevap Yazın