17 Ağustos Çarşamba 2022

Samsung Gear Fit 2 hem akıllı hem şık


Samsung’un yeni akıllı fitness bilekliği Gear Fit 2, ince ama fonksiyonel tasarımıyla beğeni toplarken, üstün yetenekleriyle de hanımların işlerini kolaylaştırıyor.

Samsung’un ilk Gear Fit cihazı 2014’te piyasaya çıktığında büyük beğeni toplamıştı. Ancak ardından piyasaya çıkan Microsoft Band ve Fitbit Blaze, Gear Fit’in avantajını elinden almıştı.

Samsung şimdi fitness bilekliği konusundaki iddiasını Gear Fit 2’ye taşıyor. Super AMOLED ekranı ile rakiplerinin önüne geçen Gear Fit 2 ayrıca sadece Samsung telefonlar veya Android cihazlar için değil, iOS cihazları ile de birlikte kullanılabilmesiyle evrensel bir özellik kazanıyor.

Kavisli bir ekrana sahip olan Gear Fit 2 son derece parlak renklerini netçe gösterebildiği için egzersiz sırasında kullanıcıya daha iyi yardımcı oluyor.

Cihazın kontrol düğmeleri de saatin yan tarafına, entrenman sırasında kolayca erişilebilecek ve kullanılabilecek şekilde yerleştirilmiş.

Üstelik Gear Fit 2’yi tüm gün boyunca kullanabilir, adım sayar ve performans ölçer gibi kullanabilirken, e-postalarınızı, mesajlarınızı okuyabilir hatta cevap da verebilirsiniz.

Çeşitli spor uygulamalarıyla da uyumlu olan Gear Fit 2, yaz yaklaşırken spora daha fazla zaman ayırarak kışın biriken kilolardan kurtulmak isteyen hanımların da gözdesi olacak gibi görünüyor.

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.