Kuralları baştan yazan kadınlar buluşuyor

0
272 Okunma
kuralları baştan yazan kadınlar
kuralları baştan yazan kadınlar

Orkid sponsorluğunda, #banabak platformu kapsamında düzenlenecek “Kuralları Baştan Yazanlar” etkinliğinde, Ayşe Arman, Azra Kohen, Judith Liberman, Şebnem Burcuoğlu ve Duygu Kayaman üniversite öğrencisi genç kadınlarla bir araya geliyor.

Orkid markasının sponsor olduğu ve #babanak platformu kapsamında düzenlenecek etkinlikte, kendi hayatında kuralları baştan yazan kadınlar bir araya geliyor. Üniversite öğrencisi genç kadınların katılacağı etkinlik, Türkiye’nin en çok okunan köşe yazarlarından Ayşe Arman moderatörlüğünde gerçekleşecek. 11 Nisan’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte, masal anlatıcısı Judith Liberman, yazar Şebnem Burcuoğlu ve ‘Hayal Ortağım’ projesi ile MIT Technology Review Dergisi tarafından Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen ‘Yaş Altı Yenilikçiler’ ; yarışmasında ‘Yılın Sosyal Yenilikçisi’ seçilen Duygu Kayaman da kendi kuralları baştan yazan hikayelerini katılımcılarla paylaşacak.

200 katılımcı ile sınırlı olan etkinliğe katılım ücretsiz olacak ve başvurular www.kurallaribastanyaz.com adresinden gerçekleştirilecek. Başvuran ilk 200 üniversite öğrencisi kadının ağırlanacağı etkinlikte katılımcılar konuşmacılara merak edilenleri sorma fırsatı da yakalayacak.

Etkinliğe katılım için son başvuru tarihi ise 10 Nisan 2017.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz