18 Ağustos Perşembe 2022

Kuralları baştan yazan kadınlar buluşuyor


kuralları baştan yazan kadınlar
kuralları baştan yazan kadınlar

Orkid sponsorluğunda, #banabak platformu kapsamında düzenlenecek “Kuralları Baştan Yazanlar” etkinliğinde, Ayşe Arman, Azra Kohen, Judith Liberman, Şebnem Burcuoğlu ve Duygu Kayaman üniversite öğrencisi genç kadınlarla bir araya geliyor.

Orkid markasının sponsor olduğu ve #babanak platformu kapsamında düzenlenecek etkinlikte, kendi hayatında kuralları baştan yazan kadınlar bir araya geliyor. Üniversite öğrencisi genç kadınların katılacağı etkinlik, Türkiye’nin en çok okunan köşe yazarlarından Ayşe Arman moderatörlüğünde gerçekleşecek. 11 Nisan’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte, masal anlatıcısı Judith Liberman, yazar Şebnem Burcuoğlu ve ‘Hayal Ortağım’ projesi ile MIT Technology Review Dergisi tarafından Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen ‘Yaş Altı Yenilikçiler’ ; yarışmasında ‘Yılın Sosyal Yenilikçisi’ seçilen Duygu Kayaman da kendi kuralları baştan yazan hikayelerini katılımcılarla paylaşacak.

200 katılımcı ile sınırlı olan etkinliğe katılım ücretsiz olacak ve başvurular www.kurallaribastanyaz.com adresinden gerçekleştirilecek. Başvuran ilk 200 üniversite öğrencisi kadının ağırlanacağı etkinlikte katılımcılar konuşmacılara merak edilenleri sorma fırsatı da yakalayacak.

Etkinliğe katılım için son başvuru tarihi ise 10 Nisan 2017.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple WWDC 2022 bugün başlıyor!

Sonunda sahne hazır! Apple’ın 33. yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı (WWDC), 6 Haziran Pazartesi günü saat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.