Samsung Twin Cooling Plus buzdolabı

0
520 Okunma
samsung twin cooling plus buzdolabı
samsung twin cooling plus buzdolabı

Gelişen teknoloji, beyaz eşyalara da yansıdı. Evimizde kullandığımız en önemli beyaz eşyalardan buzdolabı, yüksek teknoloji ile birlikte hayatımızı kolaylaştırdı. Özellikle buzdolabında yaşadığımız en büyük sorunlardan biri, aldığımız gıdaların çabucak bozulması. Bu hem maddi açıdan hem gıdaların israf olması açısından zor bir durum oluyor. Samsung Twin Cooling Plus, bu soruna el attı ve uzun süre gıdaları koruyarak günlük hayatımızda büyük kolaylık sağladı.

Yiyecekler daima taze

Sadece Twin Cooling Plus geleneksel bir üstten donduruculu bir buzdolabında 30% olan nemliliği 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam sağlar. Böylece içindeki malzemeleri kurutmadan, daha uzun süre taze tutar. Aldığımız gıdalar hemen bozulmaz ve böylece yiyecekler israf olmaz.

Twin Cooling Plus Teknolojisi ile gıda kokularının soğutucu ve dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin doğal tadı uzun süre korunur. Buzdolabı bölmesi ayrı, dondurucu bölmesi ayrı lezzette korunur.

Tek dokunuşla anında soğutma ve dondurma

620 litrelik geniş iç hacime sahip olan Samsung Twin Cooling plus, istediğiniz kadar yiyeceği içine alır. Taze tutmanız gereken yiyeceklerinizi dondurucudaysa buzdolabınada dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tek bir dokunuşla hızlı soğutma ve dondurma imkanına da sahipsiniz. Dondurma, soğuk yiyecek ve içecekleriniz anında ideal soğukluğuna ulaşır. Dijital İnverter Teknolojisi sayesinde soğutma talebinizi otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Buzdolabınızın içini net olarak görün

Sofrada vazgeçilmez mezeler için de düşünülmüş bir alan var. Dolapta gereksiz yer kapladığı düşünülmüş ve bunun için bir meze bölmesi de dolabın içinde yer alıyor. Özel filtresi sayesinde dolap içindeyi kokuyu yok eder ve gıdaların doğal tadında kalmasını sağlar. Dolabın içinde ki yüksek kalite LED ışık sayesinde dolabın içindeki herşeyi net olarak görme imkanı sağlıyor.

A+ enerji verimliliğine sahip ve geniş iç hacmiyle geniş ailelere hitap eden bu ürün, son teknoloji kullanılarak tasarlanmış ve kadınların beğenisine sunulmuş. Samsung Twin Cooling Plus buzdolabı ile ilgili merak ettiklerinizi buraya tıklayarak görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Mse6uVYxAUU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz