12 Ağustos Cuma 2022

Vestel Enerjik Kms6000 katı meyve sıkacağı


vestel enerjik kms6000 katı meyve sıkacağı
vestel enerjik kms6000 katı meyve sıkacağı

Malum yaz yaklaşıyor ve sağlıklı beslenmek daha hafif yiyecekler tercih etmek oldukça önemli. Sağlıklı beslenmek kilo verme açısından da sağlıklı yaşamak açısından da oldukça önem taşıyor. Taze meyve ve sebze tüketmek yaz ayları için vazgeçilmez.

Marketten satın aldığımız meyve suları sağlık açısından oldukça zararlı. Evde kendimiz yaptığımız gıdalar her zaman daha sağlıklıdır. Bu yüzden doğallıktan ödün vermemek lazım.

Yazın çeşit çeşit meyve ve sebzeler tüketiciyi bekliyor. Özellikle bu meyve ve sebzelerin suları hem lezzetli hem çok sağlıklı. Evde kendimiz meyve ve sebze suları hazırlamak istiyorsak mutfağımızda  meyve sıkacağı makinelerine yer vermekte fayda var.

Bu meyve sıkma makinelerinden biri Vestel Enerjik Kms6000 katı meyve sıkacağı makinesi mutfağınızda yer almayı bekliyor.

Vestel Enerjik Kms6000 teknik özellikleri

1,1 lt meyve suyu kabı ve 2 lt  posa kabı kapasitesine sahip ve 800 W güce sahip. 2 kadameli hız ayarı mevcut. Kolayca ayrılabilen ve temizlenebilen parçalara sahip olması ürünün kullanışlı olduğunun bir göstergesi diyebiliriz. Ürün paslanmaz çelik tasarım ve 3.7 kilo ağırlığında.

Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.