17 Ağustos Çarşamba 2022

Samsung yeni sanal etkinliğini duyurdu


Teknoloji devi Samsung, çevrimiçi gerçekleşecek olan MWC 2021 etkinliğini duyurdu. YouTube üzerinden canlı yayınlanacak etkinliğin tarih ve saati resmileşti.

Samsung Galaxy MWC 2021 ne zaman başlıyor?

Yeni Samsung ürünlerinin tanıtılması beklenen etkinlik 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri ​​arasında Türkiye saati ile 20:15’de başlayacak. Paylaşılan duyuru metninde “Samsung, etkinlikte, bağlı cihazlardan oluşan Galaxy ekosisteminin insanlara yaşam tarzlarını zenginleştirmek için daha da büyük olanaklar sağlamak üzere nasıl ayarlandığını gösterecek” ifadelerine yer verildi.

samsung-yeni-sanal-etkinligini-duyurdu-1

Gelen bilgilere göre şirket etkinlikte akıllı saatlerin geleceğine ilişkin vizyonunu açıklayacak. Ayrıca, cihaz güvenliğinin günümüzde çok daha önemli hale geldiğini belirten şirket, açık ve bağlantılı bir dünyada kullanıcılara koruma ve gönül rahatlığı sağlamak için tasarlanmış en son güvenlik geliştirmelerini ve yeniliklerini paylaşacak. Etkinlik Samsung’un resmi YouTube hesabı üzerinden takip edilebilecek.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple WWDC 2022 bugün başlıyor!

Sonunda sahne hazır! Apple’ın 33. yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı (WWDC), 6 Haziran Pazartesi günü saat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.