Sanal makyaj uygulaması ile güzelliğine güzellik kat

0
384 Okunma
sanal makyaj uygulaması
sanal makyaj uygulaması

L’Oréal ve Perfect Corp, ödüllü güzellik uygulaması YouCam Makeup ile L’Oréal markalarının makyaj koleksiyonlarının entegresyonuna yönelik global bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu iş birliği ile güzelliğe meraklı yüz milyonlarca kişi, L’Oréal markalarının makyaj koleksiyonlarını sanal olarak deneme, ürünler hakkında bilgi sahibi olma ve uygulama ya da mağaza üzerinden alışveriş yapma fırsatı elde edecek.

Güzelliğin teknolojiyle buluştuğu bu uygulama, kadınlara makyaj konusunda bilgi vermenin yanısıra hangi makyaj ürünlerinin kendilerine iyi geldiğini uygulamada görebilecek ve daha bilinçli alışverişler yapabilecekler.

L’Oréal Paris ve Yves Saint Laurent ile Japonya’da başlayan bu ortaklığın sonraki aşaması Cannes Film Festivali’nde gerçekleşti, YouCam Makeup ve L’Oréal Paris, uygulamada sanal deneyimleme için 64 sanal güzellik görünümünü ABD, Hindistan, Meksika ve Rusya’da meraklılara gösterdi. Her bir görünüm, kullanıcıların uygulama aracılığıyla deneyebileceği ve satın alabileceği bir L’Oréal Paris ürünleri koleksiyonu içerdi, en yeni artırılmış gerçeklik teknolojisi aracılığıyla eşsiz bir kırmızı halı deneyimi sağlandı.

YouCam Makeup, App Store ve Google Play‘den ücretsiz olarak indirilebilir. Beauty Circle uygulaması App Store ve Google Play‘de ücretsiz olarak bulunmaktadır. Beauty Circle’ın web versiyonuna ulaşmak için www.beautycircle.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz