10 Ağustos Çarşamba 2022

iPhone 8 için yeni renk seçeneği ne olacak?


iPhone 8

iPhone 8 bu yılın en çok merak edilen telefonlarından biri. Tasarım olarak çok ciddi değişikliklerle gelmesi beklenen cihaz, bugüne kadar görmediğimiz yeni bir renk seçeneğine de sahip olacak.

iPhone 8 modelinin yeni rengi ne olacak?

Hatırlarsanız iPhone 6s modelleriyle beraber Rose Gold renk seçeneği gelmişti. Şimdi de Weibo platformunda sızdırılan fotoğraflara göre “Copper Gold” yani bakır olarak adlandırabileceğimiz yepyeni bir renk seçeneği geliyor.

Şimdilik bu rengin iPhone 8 modeline mi özel olacağı yoksa iPhone 7s ve iPhone 7s Plus için de mi geçerli olacağı bilinmiyor.

Telefon ile ilgili diğer detayları hatırlayacak olursak ön tarafta çerçevesiz ekranıyla dikkat çekecek cihaz, arka tarafında bu sefer dikey şekilde yerleştirilmiş çift kamera ile gelecek. Bununla beraber suya ve toza dayanıklılığın yine yer alacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.